Aktuális híreink

TANÍTVÁNYSÁG ÉVE: BÁRHOVÁ IS VEZET
Folytatódik a tanítványság éve és mottója 2021-ben.
"Bárhová is vezet" - Isten iránti teljes hittel és bizalommal, együtt kövessük Krisztust 2021-ben is!

Családi és ifjúsági tábor

Idén mi magunk kerülünk fókuszba, és körüljárjuk azt a témát, hogy mit jelent Krisztus tanítványának lenni. Azt reméljük, hogy nem csupán elméleti tudásunk bővül, hanem számos olyan dolgot tanulhatunk, melyet a mindennapi keresztény életünkben is alkalmazni tudunk.

PÜNKÖSD

„Megmutatod nekem az élet útját, és színed előtt örömmel töltesz el engem” (2:28).

MÁJUS A CSALÁD HÓNAPJA

A keresztyén család – amelyet Jézus Krisztus köt össze közös kötelékkel – a szeretet, a közösség és az istentisztelet köre.

HÁLÁT ADUNK A FÖLDÉRT.

Föld napja - azt az Istent imádjuk, aki a földet teremtette és aki majd újjáteszi azt.

NNI nap

Minden fiatalt (NNI korosztály: 12–35 év) szeretettel várunk a virtuális NNI napra április 17-én.

NAGYBÖJT IDŐSZAKA

Az üdvösségünk története nem a Húsvéttal kezdődik. Éljük át 2021-ben is lelki utazással Krisztus megváltó útját, amely az örök életünkhöz vezet.

NVM: Imára hívás

GLOBÁLIS IMAHÉT: 2021. FEBRUÁR 28. - MÁRCIUS 6.
25. éve, hogy minden évben a teljes egyházban 153 országban egyszerre imádkozunk. A magyar egyházkerület is becsatlakozik. Hamarosan közzétesszük az imatervet, amibe be lehet csatlakozni.

ONLINE TESTVÉRI TALÁLKOZÓ (KSZN NAP)