Aktuális híreink

MEGHÍVÓ

Szeretettel várunk mindenkit a Teológiai Napunkra a Reformáció hónapjában. Beszélgetés egy fontos és mindenki számára érdekes és érthető témában: "Keresztény identitásunk".

Várjuk a testvériséget, a lelkészeket, hitoktatókat.

Időpont: 2021. október 30., 10:00-15:00
Helyszín: Názáreti Egyház, Budapest Egressy út 100.

NNI. A szervezők az idén a fiatalokat is külön hívják erre a beszélgetésre az előadások kapcsán. Várjuk a gyülekezeti az ifjúsági vezetőket, hozzátok magatokkal az egész ifjúsággal; vagy a fiatalok jöjjenek és hozzák magukkal a vezetőjüket.

HITOKTATÓK/SZÜLŐK - GYERMEKEINK, UNOKÁINK JÖVŐJÉÉRT
Nem mindegy, milyen világban és értékrenddel nőnek fel gyermekeink. Biztonságos, békés jövőt szeretnénk nekik építeni. Fontos kérdéskörökkel vívódik a világ: melyik a helyes irány? Várunk szeretettel a "Keresztény identitásunk" című előadásokra és beszélgetésre. Lehetőség lesz arra, hogy kérdéseket tegyünk fel.