• 06/1-328-0530
 • iroda@nazaretiegyhaz.hu
  kedd, 17 április 2018 19:24

  Magasabb célok a keresztény újságírásban

  Írta:
  Értékelés:
  (0 szavazat)

  „Magasabb célok a keresztény újságírásban"

  Az Evangelical Press Association (Evangélikus Sajtó Egyesület) a Holiness Today-t második hellyel tüntette ki az „Év ügye” kategóriában egy gyűlésen a floridai Orlandóban április 6-án.

  Ezt a díjat egy, a „megemlékező Reformáció” kiadványban olvasható cikk miatt nyerte el, ami 2017 szeptember és októberében jelent meg.
  Az egyik zsűri ezt mondta: „A cikk barátságos hangvétele tökéletesen beteljesíti a célját. Nemvárt, de igen hatásos szerkesztői választás volt a Holiness Today részéről, hogy egy katolikus lelkész fejtse ki a véleményét az ökumenikus optimizmusról.
  A Holiness Today hálás azért a lehetőségért, hogy a Názáreti Egyházat képviselheti azáltal, hogy Istenről szóló történeteket osztanak meg a világgal az írókból és olvasóból álló hálózatuk segítségével.


  Fordította Ifj. Veres Gábor

   

   

  Forrás

   

   

   

   

  Megjelent: 351 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 25 április 2018 12:58

  Názáreti Egyház

  A Názáreti Egyház egy nemzetközi protestáns egyház egy egyházvezetéssel. A Magyarországi Egyházkerület egyike a 463 egyházkerületnek. Az európai és ázsiai egyházkerületek az Eurázsiai Egyházrégió vezetése alá tartoznak.

  Friss

  2018. január 09.
  2016. január 16.
  2016. január 16.